Nr katalogowy: 147

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 147

Olszynka Grochowska

- Bój o Olszynkę Grochowską, 1886/1923
olej, płótno; 86 x 135,5 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1886.