Nr katalogowy: 152

Malarz nieokreślony, angielski?, XIX w.

Nr katalogowy: 152

Pejzaż z rzeką i mostkiem

olej, płótno obcięte z czterech stron,
dublowane; 29,5 x 49,5 cm;