Nr katalogowy: 142

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 142

Dojeżdżacz, 1978

olej, płótno; 50 x 62 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Kokietek-78