Nr katalogowy: 139

Kazimierz PUŁASKI (1861-1947)

Nr katalogowy: 139

Żniwa,1895

olej, płótno; 52 x 78 cm;
sygn. l. d.: Kazimierz Pułaski / Warszawa 95