221
Pejzaż z Kalwarii olej, płótno, 46 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

222
Kwiaty, 1914 olej, tektura, 69,5 x 92 cm;
sygn. p. g.: Stanisław / Poraj Fabijański / 1914.
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Juliusz CZECHOWICZ (1894-1974)

223
Martwa natura z kwiatami i owocami olej, tektura, 48 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Czechowicz
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

224
Róża w szklanym flakonie, 1967 olej, płyta, 61 x 42 cm
sygn. p. d.: 1967/ Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Józef PANKIEWICZ (1886-1940)

225
Anemony w wazonie olej, płótno dublowane, 54,5 x 45 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

226
Plac Zamkowy w przedwojennej Warszawie olej, płótno, 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

227
Pejzaż zimowy olej, płyta, 61,5 x 79,5 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Julian FAŁAT (1853-1929)

228
Wyjazd na polowanie olej, sklejka, 55,5 x 120,5 cm;
sygn. l. d.: J Fałat / Nieśwież
Cena wywoławcza. 59 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

229
Polowanie par force olej, płyta, 59 x 69,5 cm;
sygn. l.d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

230
Na prerii olej, płyta, 49 x 78 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Kossak / 1938
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Juliusz SŁABIAK (1917-1973)

231
Polowanie na jastrzębie olej, płótno, 60 x 78,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak / Kraków
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

232
Ułan polski z rosyjskim jeńcem, 1916 olej, płótno, 62 x 72,5 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak 1916
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

233
Ułan z koniem, 1936 olej, tektura, 58 x 50 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1936
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Józef JAROSZYŃSKI (1835-1900)

234
Powrót do dworu olej, płótno, 35,5 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: J. Jaroszyński
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jan KONARSKI (1850-1918)

235
Jadą sanie olej, płótno, 66 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: J. Konarski
Cena wywoławcza. 44 000 zł

Paul LAZEGERS (1845-1902)

236
Karawana, 1900 olej, płótno, 74 x 93 cm;
sygn. p. d.: Paul Lazergers/ 1900
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Hugo UNGEWITTER (1869-ok.1944)

237
W stepie, 1919 olej, płótno, 87 x 126 cm;
sygn. l. d.: UNGEWITTER 1919
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

238
Święty Hubert, 1942 olej, płótno, 91 x 110 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak/ 1942
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

239
Raszyn 1809, 1928 olej, płótno, 78,5 x 111 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1928
Cena wywoławcza. 66 000 zł

Franciszek WASTKOWSKI (1843-1900)

240
Spławione drzewo, 1896 olej, płótno, 46 x60 cm;
sygn. l. d.: F. Wastkowski/ 1896
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

241
Zośka z Bronowic olej, tektura, 42,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

242
Rybak brodzący w rzece, ok. 1930 olej, tektura, 38 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: W. Korecki
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

243
Burzliwe morze, 1939 olej, płótno, 50 x 71 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz/ 1939
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Michał STAŃKO (1901-1969)

244
Na hali, 1938 olej, tektura, 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: 938. / M. Stańko
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Leszek STAŃKO (ur. 1924)

245
Chaty góralskie zimą, 1970 olej, płótno, 54 x 73 cm;
sygn. p. d.: LESZEK STAŃKO / ZAKOPANE 1970 R
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

246
Martwa natura z kwiatami i wachlarzem olej, płótno, 50 x 65 cm;
sygn.: na odwrocie na górnej krawędzi blejtramu
Cena wywoławcza. 22 000 zł

247
Pejzaż z ceglastymi dachami, 1910 olej, tektura, 18,5 x 28,5 cm
na odwrocie stempel owalny ze spuścizny po artyście
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

248
Martwa natura z owocami olej, płótno, 65,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza. 110 000 zł

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

249
Przed lustrem olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Adolf JACOBI (1856 - 1903)

250
Pejzaż wiejski z wędrownym dziadem olej, płótno dublowane, 151 x 112,5 cm;
sygn. l.d.: Ad. Jacobi / 902.
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

251
Autoportret we wnętrzu, ok 1927 olej, deska, 29 x 92 cm;
sygn. p. g.: J. Malczewski
Cena wywoławcza. 53 000 zł

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

252
Pejzaż olej, płótno naklejone na tekturę,
52,5 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

253
Wiejski kościół olej, tektura, 47 x 59 cm;
sygn. p. d.: J. Czechowicz
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

254
Wnętrze lasu jesienią, 1922 olej, płótno, 65 x 90 cm;
sygn. p. d.: Bratkowski 1922
Cena wywoławcza. 5 000 zł

255
Róże w wazonie, 1922 olej, płótno, 55 x 86 cm;
sygn. p. d.: 1922 / Terlikowski
(trzonkiem pędzla w masie farby)
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Józef PUACZ (1863-1927)

256
Akt kobiety, ok. 1915 olej, płótno, 97 x 155 cm;
sygn. p. d.: J. Puacz
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

257
Portret kobiety w białej sukni, 1959 olej, płyta, 56 x 47 cm;
sygn. p. g.: 1959 / Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Wlasimil HOFMAN (1881-1970)

258
Autoportret, 1939 olej, płótno, 70 x 63 cm;
sygn. l. d.: Wlasimil/ Hofman/ 1939
Cena wywoławcza. 40 000 zł

259
Półakt kobiety z wachlarzem, lata 40.XXw olej, płótno, 65,5 x 50 cm;
sygn. l. g.: WWeiss
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

260
Żywioł olej, pastel, płótno, 43 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: SZ 37.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 -1970)

261
Wiosna, 1925 olej, płótno, 102 x 148 cm;
sygn. l.d. Wlastimil Hofman / 1925
Cena wywoławcza. 195 000 zł

Maurycy GOTTLIEB (1856-1879)

262
Portret aktora - studium, 1878 olej, płótno,
47,5 x 36,5 cm;
Cena wywoławcza. 500 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

263
Madonna z Dzieciątkiem i św. Janem Chrzcicielem;
olej, blacha, 48 x 39 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

264
Portret kobiety w koronkowym czepcu olej, płótno naklejone na tekturę,
67 x 53 cm;
ok. 1850
Cena wywoławcza. 3 800 zł

A. de S. D. de RIVAS, XIX w.

265
Portret kobiety, 1840 olej, płótno dublowane, 64 x 51 cm
sygn. wzdłuż prawej krawędzi
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Emanuel E.HERNCISZ i Seweryn BIESZCZAD

266
Górale w izbie, ok. 1885 olej, płótno, 44 x 54 cm;
Na odwrocie na krośnie malarskim fragment nalepki
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Malarz nieokreślony, pocz. XIX w.

267
Scena mitologiczna olej, płótno dublowane, 49,5 x 61,5 cm
Obraz po konserwacji
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Malarz nieokreślony niderlandzki XV/ XVI W.

268
Madonna z Dzieciątkiem miniatura na płótnie lnianym;
chuda tempera gumowa, krawędzie
obwiedzione czarnym konturem, 13,5 x 9 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł