Miłosz KOTARBIŃSKI (1854-1944)
Nr katalogowy236
Pejzaż wiejski z rzeką, ok. 1920
olej, tektura, 28 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: Miłosz Kotarbiński
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Nr katalogowy240
Pejzaż z drogą, ok. 1915
olej, płótno, 43 x 59 cm;
sygn. l. d.: MK? (słabo czytelne).
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Marian MOKWA (1889-1987)
Nr katalogowy242
Wybrzeże morskie
olej, tektura, 54 x 74 cm
sygn. p. d.: Mokwa powtórzona z lewej
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Wiktor KORECKI (1890 - 1980)
Nr katalogowy245
Pejzaż z rzeką
olej, płótno, 61 x 92 cm;
sygn. u dołu: WITKOR KORECKI
sygn. u dołu: WITKOR KORECKI
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy249
Dzieci z martwym ptaszkiem
olej, sklejka, 49,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy251
Tobiasz i Anioły - szkic do kompozycji
olej, płótno, 56 x 66 cm;
napis p. d.: J. Malczewski
napis p. d.: J. Malczewski
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Nr katalogowy257
Wesołek pijący wino (Wesoły pijak)
olej, deska, 18,5 x 15 cm;
w manierze Davida Teniersa II
zw. Młodszym (1610 Antwerpia-1690 Bruksela)
w manierze Davida Teniersa II
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy259
Pejzaż nadmorski ze sztafażem
olej, płótno, 32 x 62 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy261
Toaleta dam, w typie François Bouchera
olej, płótno, 57 x 73 cm (owal);
Na odwrocie: napisy własnościowe
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Malarz nieokreślony, flamandzki, XVII w.
Nr katalogowy263
Potyczka
olej dublowane, płótno,
64,5 x 110 cm
64,5 x 110 cm
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Aleksander ŻURAKOWSKI (1892 - 1978)
Nr katalogowy401
Projekt pomnika Juliusza Słowackiego
gips, wys. 69,5 cm;
sygn. na podstawie: A. Żurakowski
Cena wywoławcza.
1 500 zł
403
Św. Jan Ewangelista
drewno lipowe bielone (płaszcz pierwotnie
złocony później malowany na szaro), wys. 73 cm.
Śląsk, 1 ćw. XVIII w.
Śląsk, 1 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
4 800 zł
George VAN DER STRAETEN (1856-1928)
Nr katalogowy405
Dziewczyna z koszykiem
brąz patynowany na czarno, wys. 40 cm;
sygn.: Van der Straeten
sygn.: Van der Straeten
Cena wywoławcza.
6 000 zł
501
Karafka art-deco z kieliszkami
szkło przezroczyste, niebieskie, szlifowane;
ok. 1930
ok. 1930
Cena wywoławcza.
700 zł
503
Szklanica z dekoracją historyczną
browaru Herrenhäufer;
Niemcy, 1 poł. XX
Niemcy, 1 poł. XX
Cena wywoławcza.
1 300 zł