Nr katalogowy: 249

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 249

Dzieci z martwym ptaszkiem

olej, sklejka, 49,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman