Nr katalogowy: 240

Miłosz KOTARBIŃSKI (1854-1944)

Nr katalogowy: 240

Pejzaż z drogą, ok. 1915

olej, płótno, 43 x 59 cm;
sygn. l. d.: MK? (słabo czytelne).