Nr katalogowy: 236

Miłosz KOTARBIŃSKI (1854-1944)

Nr katalogowy: 236

Pejzaż wiejski z rzeką, ok. 1920

olej, tektura, 28 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: Miłosz Kotarbiński