Nr katalogowy: 403

Nr katalogowy: 403

Św. Jan Ewangelista

drewno lipowe bielone (płaszcz pierwotnie
złocony później malowany na szaro), wys. 73 cm.
Śląsk, 1 ćw. XVIII w.