Nr katalogowy: 407

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910)

Nr katalogowy: 407

Dawid grający dla Saula

brąz, wys. 62 cm; sygn. na podstawie: B. GERMAIN.
Odlew koniec XX w.