Nr katalogowy: 237

Max VOLLMBERG (1882-?)

Nr katalogowy: 237

Pejzaż

olej, płótno, 127,5 x 148 cm;
sygn. p. d.: M. Vollmberg (Berlin) /
Esmeralda. Goatemala 1913