Nr katalogowy: 246

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 246

Pejzaż wiosenny

olej, tektura, 30,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri