Nr katalogowy: 266

V. BIANCHINI (XIX W.)

Nr katalogowy: 266

Polowanie na dzika

wg Fransa SNYDERSA (1579-1657)
olej, płótno, 91,5 x 129 cm;
sygn. l. d.: V. Banchini copio.