101
Umarła klasa, Seans Dramatyczny T. Kanto
druk, papier, 86 x 61 cm;
Teatr Cricot 2, Galeria Krzysztofory - Kraków
Cena wywoławcza.
650 zł
Halina CHROSTOWSKA (1929-1990)
Nr katalogowy103
Figura czarna VII, 1973
technika własna, 65 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 73
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Nr katalogowy107
Postać na schodach, 1956
tusz, papier milimetrowy wym. 53 x 39,6 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 1956 ? (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
8 800 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)
Nr katalogowy301
Ravel, Bolero, lata 90. XX w.
gwasz, papier, 41,5 x 29,8 cm
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Jerzy PIOTROWICZ (1943-2001)
Nr katalogowy303
Corrida
gwasz, ołówek, papier 39 x 29 cm
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Irena HASSENBERG-RENO (1884-1953)
Nr katalogowy305
Meksyk
kredka, papier 40 x 31 cm;
sygn.: Reno (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Nr katalogowy307
Szczątki, 1957
gwasz, akwarela, papier, 50 x 35 cm;
sygn. i dat. p.d.: J.Tchórzewski 57
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Nr katalogowy309
Wnętrze szare, 1992
olej, płótno, 150 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Laura PAWELA (ur. 1977)
Nr katalogowy311
Czy chcesz mnie wyrzucić, 2004
akryl, płótno, 30 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2004 Laura Pawela 43.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Paweł JARODZKI (ur. 1958)
Nr katalogowy313
Bez tytułu, lata 90. XX w.
akryl, pleksi, blacha, 51 x 50 cm
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Kajetan SOSNOWSKI (1913 - 1987)
Nr katalogowy315
Kompozycja w białym "B6", 1958
olej, płótno, 81 x 66 cm;
sygn. i dat. p.d.: KAJETAN 58
Cena wywoławcza.
60 000 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Nr katalogowy317
Nasycenie, 1977
akryl. płótno, 65 x 54 cm; sygn. i dat.
na odwrocie: Jan Dobkowski "NASYCENIE" 1977
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)
Nr katalogowy319
Obraz 2418 (Portret Ułana), 1999
olej, płyta pilśniowa, 100 x 69 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2418199
Cena wywoławcza.
46 000 zł
Bolesław UTKIN (1913-1993)
Nr katalogowy321
Kompozycja geometryczna
technika własna, płyta pilśniowa, 68 x 65 cm;
sygn. p. d.: B.UTKIN
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Nr katalogowy323
Nr 20, 1975
relief, papier naklejony na blachę, akryl,
płyta pilśniowa, 45 x 45 cm; opisany i sygn.
Cena wywoławcza.
43 000 zł
Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)
Nr katalogowy325
Velum, 1996-97
olej, akryl, płyta pilśniowa, 100 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zbigniew Makowski F. 1996-97
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Władysław PODRAZIK (ur. 1953)
Nr katalogowy327
Epifania, 2006
olej, płótno, 120 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: WŁADYSŁAW PODRAZIK
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy329
Domki wodne nr 1, 2010
akryl, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. i dat. u dołu
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy331
Obraz nr 229, 2004
olej, płótno, 51,5 x 62,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Piotr STAWIŃSKI (ur. 1957)
Nr katalogowy333
Kawiarnia, 2009
akryl, płótno, 110 x 110 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Nr katalogowy335
Chłopcy z kołami, 2002
olej, płótno, 100 x 73 cm;
sygn. p. g.: 2002 / K. Bereźnicki
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy337
Podróże Guliwera, 2004
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. na blejtramie
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy339
Czarny Staw, 1997
olej, płótno, 52 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
16 000 zł