Nr katalogowy: 315

Kajetan SOSNOWSKI (1913 - 1987)

Nr katalogowy: 315

Kompozycja w białym "B6", 1958

olej, płótno, 81 x 66 cm; sygn. i dat. p.d.: KAJETAN 58