Nr katalogowy: 325

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

Nr katalogowy: 325

Velum, 1996-97

olej, akryl, płyta pilśniowa, 100 x 70 cm; sygn. i dat. l. d.: Zbigniew Makowski F. 1996-97