Nr katalogowy: 324

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 324

Lotnik, 2005

olej, płótno, 120 x 100 cm; sygn. i dat. na odwrocie: LOTNIK / Tobis 2005