Nr katalogowy: 334

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

Nr katalogowy: 334

Brama I, 2009

technika mieszana, płótno, 116 x 88,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie: MARZENA / TUREK-GAŚ