Nr katalogowy: 310

Jerzy TRUSZKOWSKI - Max HEXER (ur.1961)

Nr katalogowy: 310

Unus dolor, 2001

olej, płótno, 80 x 120 cm; sygn. i dat. z prawej: PINXIT MMI / Max / Hexer