Jan SZANCENBACH (1928-1998)

341
Śliwki na czarnym talerzu olej, płótno, 75 x 85 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Wojtek GÓRSKI (ur. 1958)

342
Z cyklu "Strażnicy Androgyne", 1995 technika własna, 93 x 133,5 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Borys MICHALIK (ur. 1969)

343
Pejzaż, 1989 pastel, karton, 27,5 x 37 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Michalik '89
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Leszek SOBOCKI (ur. 1934)

344
Chmura, 1987 olej, płótno, 101 x 73,5 cm; sygn. i dat. p. d.: SOBOCKI 87
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Bronisław CHROMY (ur.1925)

345
Nietoperze, 2002 olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. i dat. p.d.: 2002 BR CHROMY
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

346
Nimfy olej, płótno, 59,5 x 83,5 cm; sygn. na odwrocie: Fogtt
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Kuba GRYDNIEWSKI (ur. 1959)

347
Maski, 1996 olej, płótno, 64,5 x 57,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Kuba Grydniewski '96
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Władysław RZĄB (1910-1992)

348
Akt w pościeli olej, płótno, 70 x 51 cm; sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

349
Według Paula Gauguina "Opowieści barbarz olej, płótno, 66,5 x 50 cm; sygn. l. d.: Gauguina interpret. Z. Lachur, 61
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Józef GALICA (1924-1985)

401
Głowa chłopca brąz patynowany, wys. 30 cm (z podstawą); sygn.: J. Galica
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Zofia WOLSKA (ur. 1934)

402
Drzewo, 2008 brąz na kamiennym postumencie, wys. 25 cm; sygn.: 2008/ZW
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Szczepan MUCHA (1908-1983)

403
Głowa jelenia, 1975 drewno, rogi, wys. ok. 24 cm; sygn. i dat.: 1975 / SM
Cena wywoławcza. 500 zł

Marian KONIECZNY (ur. 1930)

404
Nike, 1982 [Miniatura pomnika Nike - Bohaterom Warszawy]; brąz, gips, wys. 62 cm; numerowana: nr 12
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Zofia WOLSKA (ur. 1934)

405
Głowa Chopina, 1975 brąz, granitowa podstawa, wys. 50 cm (bez podstawy).
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Krzysztof ZARĘBSKI (ur. 1939)

406
Performance z pijawkami, 2001 średnica 45 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Barbara FALENDER (ur. 1947)

407
Ona biskwit, wys. 57 cm; sygn. na podstawie: FALENDER
Cena wywoławcza. 6 500 zł