Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy341
Śliwki na czarnym talerzu
olej, płótno, 75 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Borys MICHALIK (ur. 1969)
Nr katalogowy343
Pejzaż, 1989
pastel, karton, 27,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Michalik '89
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Bronisław CHROMY (ur.1925)
Nr katalogowy345
Nietoperze, 2002
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: 2002 BR CHROMY
Cena wywoławcza.
5 200 zł
Kuba GRYDNIEWSKI (ur. 1959)
Nr katalogowy347
Maski, 1996
olej, płótno, 64,5 x 57,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kuba Grydniewski '96
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy349
Według Paula Gauguina "Opowieści barbarz
olej, płótno, 66,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Gauguina interpret. Z. Lachur, 61
Cena wywoławcza.
2 100 zł
Zofia WOLSKA (ur. 1934)
Nr katalogowy402
Drzewo, 2008
brąz na kamiennym postumencie, wys. 25 cm;
sygn.: 2008/ZW
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Marian KONIECZNY (ur. 1930)
Nr katalogowy404
Nike, 1982
[Miniatura pomnika Nike - Bohaterom Warszawy];
brąz, gips, wys. 62 cm; numerowana: nr 12
Cena wywoławcza.
9 000 zł