Nr katalogowy: 335

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 335

Chłopcy z kołami, 2002

olej, płótno, 100 x 73 cm; sygn. p. g.: 2002 / K. Bereźnicki