Nr katalogowy: 304

Bartek MATERKA (ur. 1973)

Nr katalogowy: 304

Bez tytułu, 2004

olej, płótno, 35 x 35 cm; sygn. i dat. na odwrocie: BARTEK MATERKA 2004