101
Umarła klasa, Seans Dramatyczny T. Kanto druk, papier, 86 x 61 cm; Teatr Cricot 2, Galeria Krzysztofory - Kraków
Cena wywoławcza. 650 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

102
Monotypia+, 2009 monotypia, papier, 47,6 x 31,4 cm; sygn. u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Halina CHROSTOWSKA (1929-1990)

103
Figura czarna VII, 1973 technika własna, 65 x 52 cm; sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 73
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)

104
Grzyboida, 2003 druk unikatowy, papier, 24,5 x 34 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 1 300 zł

GRUPA TWOŻYWO

105
Tu pole druk, papier, 53 x 53 cm
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

106
Zaledwie, 1977 tusz, papier, 19,2 x 28,3 cm; sygn. l. d.: E.Rosenstein 1977
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

107
Postać na schodach, 1956 tusz, papier milimetrowy wym. 53 x 39,6 cm; sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 1956 ? (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

108
Bez tytułu, 1990 długopis, papier, 29 x 20 cm (w świetle oprawy); sygn. p. g.: BEKSIŃSKI 90
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

301
Ravel, Bolero, lata 90. XX w. gwasz, papier, 41,5 x 29,8 cm
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

302
Bez tytułu, 1984 gwasz, papier czarny, 21 x 17 cm; sygn. p. d.: Stasys / 1984
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy PIOTROWICZ (1943-2001)

303
Corrida gwasz, ołówek, papier 39 x 29 cm
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Bartek MATERKA (ur. 1973)

304
Bez tytułu, 2004 olej, płótno, 35 x 35 cm; sygn. i dat. na odwrocie: BARTEK MATERKA 2004
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Irena HASSENBERG-RENO (1884-1953)

305
Meksyk kredka, papier 40 x 31 cm; sygn.: Reno (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Marcin SZYMIELEWICZ (ur. 1978)

306
Relief V olej, tektura, 25,4 x 20 cm
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

307
Szczątki, 1957 gwasz, akwarela, papier, 50 x 35 cm; sygn. i dat. p.d.: J.Tchórzewski 57
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

308
Przestrzeń, 1966 akwarela, papier milimetrowy, 84,3 x 59,5 cm; sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 66
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Jacek SIENICKI (1928 - 2000)

309
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI - Max HEXER (ur.1961)

310
Unus dolor, 2001 olej, płótno, 80 x 120 cm; sygn. i dat. z prawej: PINXIT MMI / Max / Hexer
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Laura PAWELA (ur. 1977)

311
Czy chcesz mnie wyrzucić, 2004 akryl, płótno, 30 x 40 cm; sygn. i dat. na odwrocie: 2004 Laura Pawela 43.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Leszek PRZYJEMSKI (ur. 1942)

312
Europa 1,2,3…, 2008 akryl, spray, płótno, 100 x 100 cm; sygn. u dołu: Leszek Przyjemski
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Paweł JARODZKI (ur. 1958)

313
Bez tytułu, lata 90. XX w. akryl, pleksi, blacha, 51 x 50 cm
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

314
Kompozycja olej, płótno, 80 x 59 cm; sygn. p. d.: MBogusz
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Kajetan SOSNOWSKI (1913 - 1987)

315
Kompozycja w białym "B6", 1958 olej, płótno, 81 x 66 cm; sygn. i dat. p.d.: KAJETAN 58
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

316
Fetysze natury, 1984 olej, płótno, 80 x 60 cm; sygn. p.d.: Jan Dobkowski 84
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

317
Nasycenie, 1977 akryl. płótno, 65 x 54 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski "NASYCENIE" 1977
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Andrzej WRÓBLEWSKI (1927-1957)

318
Portret mężczyzny we wnętrzu, 1952 [Portret mężczyzny z wnętrzem,Portret z wnętrzem, Portret z półkami]
Cena wywoławcza. 200 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

319
Obraz 2418 (Portret Ułana), 1999 olej, płyta pilśniowa, 100 x 69 cm; sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2418199
Cena wywoławcza. 46 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

320
Dialog polski 1, 1980 olej, płyta pilśniowa, 50 x 45 cm; sygn. p. d.: DUDA GRACZ 490/1980
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Bolesław UTKIN (1913-1993)

321
Kompozycja geometryczna technika własna, płyta pilśniowa, 68 x 65 cm; sygn. p. d.: B.UTKIN
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

322
Kompozycja technika własna, olej, płyta pilśniowa, 61,5 x 55,5 cm; sygn. l. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

323
Nr 20, 1975 relief, papier naklejony na blachę, akryl, płyta pilśniowa, 45 x 45 cm; opisany i sygn.
Cena wywoławcza. 43 000 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

324
Lotnik, 2005 olej, płótno, 120 x 100 cm; sygn. i dat. na odwrocie: LOTNIK / Tobis 2005
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

325
Velum, 1996-97 olej, akryl, płyta pilśniowa, 100 x 70 cm; sygn. i dat. l. d.: Zbigniew Makowski F. 1996-97
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Henryk STRUMIŁŁO (1934 - 2001)

326
Kompozycja, 1963 technika mieszana, płótno, 92 x 56 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Władysław PODRAZIK (ur. 1953)

327
Epifania, 2006 olej, płótno, 120 x 70 cm; sygn. i dat. na odwrocie: WŁADYSŁAW PODRAZIK
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

328
Z cyklu "Obrazy fluorescencyjne" 1980-83 technika własna, 100 x 80 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 52 000 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

329
Domki wodne nr 1, 2010 akryl, płótno, 80 x 80 cm; sygn. i dat. u dołu
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

330
Zwierzęca geometria, 1995 akryl, płyta pilśniowa, 80 x 80 cm; sygn. i dat. na odwrocie: R. SOWIAK 95
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

331
Obraz nr 229, 2004 olej, płótno, 51,5 x 62,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Lech OKOŁÓW (ur. 1933)

332
Kompozycja, 1987 olej, płótno, 99 x 119 cm; sygn. i dat. p. d.: LECH OKOŁÓW 87
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Piotr STAWIŃSKI (ur. 1957)

333
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

334
Brama I, 2009 technika mieszana, płótno, 116 x 88,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie: MARZENA / TUREK-GAŚ
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

335
Chłopcy z kołami, 2002 olej, płótno, 100 x 73 cm; sygn. p. g.: 2002 / K. Bereźnicki
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

336
Koniec sezonu olej, płótno, 34 x 45 cm; sygn. p.d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

337
Podróże Guliwera, 2004 olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. na blejtramie
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

338
Droga przez las olej, płótno, 90 x 120 cm; sygn. p. d.: AŁASZEWSKI
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

339
Czarny Staw, 1997 olej, płótno, 52 x 62,5 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 16 000 zł

340
Powszechne ukrzyżowanie, 1991 pastel, papier w kolorze czarnym, 66 x 136 cm; sygn. i dat. l. g.: FS 1691, poniżej tytuł pracy
Cena wywoławcza. 18 000 zł