Nr katalogowy: 616

KAISER

Nr katalogowy: 616

Wazon w manierze Ming

porcelana, druk naszkliwny, złocenia; 42 x 21 x 21 cm;
sygn. na spodzie: KAISER / W. GERMANY / Ming.