Nr katalogowy: 366

Jan A. KOMOROWSKI-SAILOR

Nr katalogowy: 366

Na spacerze z końmi, 2013

olej, płótno; 50,5 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Komorowski-Sailok / v.2013 r.;