Nr katalogowy: 371

Ferdynand SZYPUŁA (ur. 1931)

Nr katalogowy: 371

Pejzaż małomiasteczkowy, ok. 1960

olej, płótno; 47 x 58 cm;
napis p. d.: F. Szypuła;