Nr katalogowy: 357

Zdzisław KUDŁA (ur. 1937)

Nr katalogowy: 357

Jesień

olej, płótno, 100 x 125 cm;
na odwrocie opis: ZWIĄZEK POL. ARTYST. PLAST. / ODDZIAŁ BIELSKO BIAŁA / TYTUŁ " JESIEŃ" / AUTOR: ZDZISŁAW KUDŁA.