Nr katalogowy: 355

Szczepan SKORUPKA (1903-1997)

Nr katalogowy: 355

Jesienny pejzaż, 1970

olej, tektura, 34,8 x 44,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sz. Skorupka / 1970