Nr katalogowy: 365

Engelbert BYTOMSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 365

Jesienny pejzaż - w manierze starych mistrzów

olej, płótno; 80 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: [podpis artysty] / 79?;