22 września 2021

Ponad 380 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł!

22 września 2021, godz. 17:00

w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

16.09 (czwartek): 11:00 - 19:00
17.09 (piątek): 11:00 - 19:00
20.09 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
21.09 (wtorek): 11:00 - 19:00
22.09 (środa): 11:00 - 17:00

Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl

Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.

 regulamin aukcji wyprzedażowej

Kornel WILCZEK (ur. 1982)

313
Czekam po drugiej stronie, 2020 akryl, papier; 20 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: K. Wilczek;

Kornel WILCZEK (ur. 1982)

314
Czerwone światło jesieni, 2020 akryl, papier; 30 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: K. Wilczek;

Witold ABAKO (ur. 1958)

315
Rdz. 4,6 Xlll, 2018 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: ABAKO'18;

Witold ABAKO (ur. 1958)

316
Rdz.4,6 lV akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: ABAKO'18;

Tomasz KUBIK

317
Pink Glasses akryl, płótno; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie;

Izabela DRZEWIECKA (ur. 1966)

318
Magiczny kwiat szczęścia, 2020 akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie; na odwrocie przyklejony certyfikat autentyczności;

Izabela DRZEWIECKA (ur. 1966)

319
Zapach orientu, 2020 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Izabela / 2020 ;

Monika KRÓL

320
Miami beach, 2020 akryl, płótno ; 60 x 40 cm;
sygn. , dat. i opisany na odwrocie;

Andrzej CYBURA (ur. 1976)

321
Uchylone drzwi, 2020 akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie;

Krystyna HUBALA

322
Pejzaż górski [pogodny], 2019 olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Hubala;

Kazimierz ADAMIEC (ur. 1917)

323
Zima olej, płótno; 41 x 55 cm;
sygn. p. d.: K. ADAMIEC;

Andrzej JAŁOWIŃSKI (1981-2008)

324
Samotne drzewo olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: AJałowiński;

Andrzej JAŁOWIŃSKI ( 1981-2008)

325
Pejzaż z drzewami olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn.. l. d.: AJałowiński;

326
Dom z czerwonym dachem olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: AJałowiński;

Radwan PĄKOWSKI (1932-1992)

327
Na początku olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. monogramem p. g.: R. P /AE;

Krzysztof KOLARZ (ur. 1983)

328
Akt, 2005 olej, płyta; 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: K. Kolarz 05;

RELOIS

329
Akt, 1977 olej, płótno; 70 x 50 cm;
na odwrocie płótna naklejka z opisem obrazu;

L. MANZON

330
Muzycy cyrkowi olej, płótno; 28 x 58 cm;
sygn. p. g oraz l. g.: L. Manzon;

Kadir RAKHIMOV

331
Legenda, 1991 olej, płótno; 92 x 114 cm;
opisane na odwrocie: KADIR RAKHIMOV (cyrylicą).

Michał ŁUKASIEWICZ (ur. 1974)

332
Farewell of the sun, 2006 olej, płótno; 240 x 190 cm;
proweniencja: kolekcja prywatna USA, Galeria Arndt & Partner German.

Jarosław MARKIEWICZ (1942-2010)

333
Bez tytułu, 1982 olej, płyta; 47 x 47 cm;
sygn. i dat. na odwrocie;

Jerzy KOŁACZ (1938 -2009)

334
Kompozycja, 1982 r. olej, płótno; 46 x 55 cm;
praca oprawiona.

Barbara LEWICKA

335
Kompozycja olej, płótno; 67x 65 cm;
sygn. i opisany na krosnach na odwrocie;

Jerzy KOŁACZ (1938 -2009)

336
Kompozycja, 1982 olej, płótno; 86 x 86 cm;
sygn. i dat. p. d.: jkołacz 82;

Daniel KRYSTA (ur. 1976)

337
WD 33, 2011 technika mieszana, płótno; 50 x 70 cm;

Teresa STARZEC (ur. 1952)

338
Łódka ugrowa, 1990 olej, płótno; 27 x 50 cm;
sygn. p. d.: Teresa Starzec;

Jan Jaromir ALEKSIUN (ur. 1940)

339
Kalendarz roku obfitości olej, płótno naklejone na płytę; 89,5 x 52 cm;
sygn. i opisany u dołu: kalendarz roku obfitości (strona trzecia) / J.J.Aleksiun;

R. KAMONT

340
Zamek Królewski w Warszawie, 1998 olej, płótno; 24 x 18 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Kamont 98 r;

Edward WARTE?

341
Pejzaż jesienny olej, płótno naklejone na deskę; 15,5 x 11,5 cm;
sygn. p. d.: Edward Warte?;

F. GIBSON?

342
Krowy na pastwisku olej, płótno; 66 x 89 cm;
sygn. p. d.: F. Gibson?;

Tadeusz STRZĘPEK

343
Washington AV. Savannah olej, karton; 55 x 71 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: TADEUSZ STRZĘPEK-TYHI | FEB. 2009

Łukasz Lucjan JANKIEWICZ (ur. 1975)

344
Metropolis, 2020 olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie.

Natalia URBANOWICZ

345
W słońcu Toskanii, 2019 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: NUrbanowicz;

R. BAHNIK?

346
Nokturn olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: R Bahnik / 2020.

A. MATYSAK

347
Sielski widok na swojskie chałupy olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Matysak 2020;

Natalia URBANOWICZ

348
Uliczka w Toskanii, 2019 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: NUrbanowicz;

Roman MARCINIAK (ur. 1953)

349
Cudowny wieczór olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: R. Marciniak / 2020;

Marek SZCZEPANIAK (ur. 1964)

350
Pejzaż nadwodny olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: MSzczepaniak / 2019;

Piotr GWOŹDZIEWICZ (ur. 1965)

351
Stara kuźnia - Dorożka, 2020 olej, płótno; 32 x 50 cm;
sygn. l. d.: P. Gwoździewicz 20;

Gabriel MAZURKIEWICZ

352
Warszawa - Plac Zamkowy, 2020 olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Gabriel Mazurkiewicz;

Marcin KIZOWSKI (ur. 1984)

353
Czerwone pola olej, płótno; 40,5 x 60,5 cm;
sygn. l. d: MKizowski;

Tomasz MROWIŃSKI (ur. 1980)

354
Wenecja - Santa Maria della Salute olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: T. Mrowiński;

Michał KRAWIEC

355
Portret damy - według starego mistrza, 2002 olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Krawiec / 2002;

Olena HORHOL (ur. 1994)

356
Notturno, 2020 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. l. g.: HorHol / 20;

Anna WALERYŚ

357
Tajemniczo, 2019 olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie;

Ilona PRIMUS-ZIOŁKOWSKA

358
Skoczów, 2019 olej, płótno; 50 x 70 cm
sygn. i dat. p. d.: Primus'19;

Władysław LIZUT (1923-2008)

359
Kazimierz nad Wisłą, 2002 olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: LizutW. / 2002;

Anna WALERYŚ

360
Przejścia-Abstrakcja blue, 2020 olej, płótno; 50 x 70 cm;