Nr katalogowy: 350

Marek SZCZEPANIAK (ur. 1964)

Nr katalogowy: 350

Pejzaż nadwodny

olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: MSzczepaniak / 2019;