Nr katalogowy: 359

Władysław LIZUT (1923-2008)

Nr katalogowy: 359

Kazimierz nad Wisłą, 2002

olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: LizutW. / 2002;