Nr katalogowy: 351

Piotr GWOŹDZIEWICZ (ur. 1965)

Nr katalogowy: 351

Stara kuźnia - Dorożka, 2020

olej, płótno; 32 x 50 cm;
sygn. l. d.: P. Gwoździewicz 20;