22 września 2021

Ponad 380 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł!

22 września 2021, godz. 17:00

w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

16.09 (czwartek): 11:00 - 19:00
17.09 (piątek): 11:00 - 19:00
20.09 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
21.09 (wtorek): 11:00 - 19:00
22.09 (środa): 11:00 - 17:00

Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl

Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.

 regulamin aukcji wyprzedażowej

Wiesław BOROWSKI (1935-1989)

361
Kraków - Sukiennice i Wieża Starego Ratusza olej, płótno; 61 x 92 cm;
sygn. l. d.: W. Borowski;

Łukasz BERKO

362
Pejzaż abstrakcyjny olej, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. z prawa: BERKO;

Rozalia KOSEL

363
Morze olej, płótno; 50 x 100 cm;
sygn. p. d.: RKosel;

Jacek SIEDLEC

364
Emerald Dream, 2020 olej, płótno; 60 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jacek P. Siedlec 2020;

Jacek SIEDLEC

365
Red Rain,2020 olej, płótno; 60 x 90 cm;
sygn. l. d.: Jacek P. Siedlec 2020;

Jacek SIEDLEC

366
Golden Glow, 2020 olej, akryl, płótno; 60 x 90 cm;

Andrzej P. CYBURA (ur. 1976)

367
Cypel olej, akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: CA;

Paweł CABANOWSKI (ur. 1964)

368
Rozbłysk, 2015 olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie;

Jacek SIEDLEC

369
Planets olej, płótno; 60 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jacek P. Siedlec 2020;

Przemo PANKOWSKI

370
Rewiry olej, akryl, płótno; 75 x 65 cm;

Danuta MASZOTA

371
Szczęśliwi czasu nie liczą, 2020 olej, płótno; 50 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: D. M. 2020;

Rozalia KOSEL

372
Morze, 2020 olej, płótno; 50 x 100 cm;
na odwrocie sygn. oraz certyfikat autentyczności;

Louis BENDISEN (XX w.)

373
Marina olej, płótno; 49,7 x 67 cm;
sygn. l. d.: LOUIS BENDISEN;

Aleksandra JASIŃSKA-ZASADA (ur. 1963)

374
Wodospad, 2018 olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. J. Zasada 2018;

Oleg LITVINENKO

375
Samolot oceaniczny olej, płótno; 15 x 15 cm;
sygn. p. d. gmerkiem;

Oleg LITVINENKO

376
Zdobywca księżyca olej, płótno; 15 x 15 cm;
sygn. p. d. gmerkiem;

Grażyna MUCHA

377
Mazowieckie wierzby olej, płótno; 18 x 24 cm;
sygn. p. d.: G Mucha;

Dominika PICKO

378
Zakochany anioł, 2019 olej, płótno; 30 x 20 cm;
sygn. i dat. l. d.: Picko Dominika 2019;

Piotr SUJKA (ur. 1971)

379
O poranku, 2019 olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Sujka 19;

Łukasz BERKO

380
Maki olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: Berko;

Marcin GLINKA

381
Gwiazdy na niebie, nenufary na wodzie, 2020 olej, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Glinka'20;

601
Flakon wiszący na kwiatki neorokokowy porcelana, farby naszkliwne, złocenia; 28 x 12 x 7 cm;
Śląsk?, 4 ćw. XlX w.

Sevres - naśladownictwo

602
Para wazek dekoracyjnych porcelana, mosiądz; 23 x 9 x 9 cm;

603
Wazon z talerzykiem dobieranym ceramika, farby naszkliwne, podszkliwne, emaliowe, złocenie; wazon: 19 x 11 x 11 cm, talerzyk: 4 x 21,5 x 21,5 cm;
Japonia, koniec XIX, pocz. XX w.

604
Wazon z nakrywą ceramika, farby naszkliwne, podszkliwne, emaliowe, złocenie; 32 x 16 x 16 cm;
sygn. na spodzie;

605
Cache-pot porcelana, farba naszkliwna, złocenie; 23 x 26,5 x 22,5 cm;
sygn. na spodzie: LA Maison / Handmade;

Potschappel Dresden

606
Paterka ażurowa zdobiona kwiatami i owocami porcelana, farby naszkliwne, złocenie; 8 x 24 x 13 cm;

607
Wazonik ze złoconymi kwiatami szkło fioletowe, złocenie (kalka); 19 x 14 x 14 cm;
1 poł. XX w.

608
Amfora ozdobna(część od garnituru zegarowego) porcelana, farby naszkliwne, złocenia, mosiądz; 33 x 18 x 15 cm;
koniec XlX w.

PMR Bavaria Jaeger

609
Bomboniera porcelana, złocenia (kalka); 18,5 x 16 x 16 cm;
sygn. na spodzie: PMR / BAVARIA / Jaeger & Co;

Tiefenfurt

610
Talerzyki na dżemy porcelana, kalka, złocenie;

Wallendorf

611
Koszyk porcelanowy porcelana, kalka, złocenia; 8,5 x 20,5 x 17 cm;
sygn. i dat. na spodzie zielenią: "W" pod koroną królewską / 1764;

Ditmar Urbach

612
Zestaw 4 miseczek porcelana, kalka, złocenie; wielkość od 9,5 x 20 x 20 cm do 6 x 14 x 14 cm;
sygn. na spodzie: DITMAR URBACH / Made in Czechoslovakia?;

613
Dwie szklane misy szkło bezbarwne, złocenie; 8,5 x 23 x 23 cm, 7,5 x 20 x 20 cm;
XX w.

Weimar Porzellan

614
3 talerza z kobaltowymi lustrami porcelana, kobalt podszkliwny, złocenia; od 6 x 32 x 31,5 cm do 4 x 21,5 x 21,5 cm;
sygn. na spodzie: WEIMAR;

615
Ptaszki porcelanowe,4 sztuki różne wytwórnie, Czechosłowacja, Budapeszt

Wałbrzych

616
Zestaw obiadowy porcelana biała, złocenia; sygn. kobaltem: WAŁBRZYCH / MADE IN POLAND.

Łomonosow

617
Biały pudel porcelana, farby naszkliwne; 15,5 x 6 x 9 cm;
na spodzie znak naszkliwny wytwórni Łomonosow.

Rosenthal

618
Wazonik porcelana, kalka; 15 x 10 x 10 cm;
sygn. na spodzie zielenią: Rosenthal / SELB-BAVARIA;

Imperial Nippon

619
Wazon-amfora z malowaną dekoracją kwiatową porcelana, farby naszkliwne, złocenie, perełkowanie; 30,5 x 19 x 17 cm;
sygn. na spodzie: IMPERIAL NIPPON / hand painted;

Copeland & Garrett

620
Patera ze scenami rodzajowymi fajans, kalka; 18 x 29,5 x 26,5 cm;
sygn. na spodzie: COPELAND & GARRETT / LATE / SPODE / RAY OF NAPLES;

621
Zestaw trzech półmisków-dobierany szkło bezbarwne; od 2,5 x 24,5 x 13,5 cm do 5 x 24 x 17,5 cm;
2 ćw. XX w.

622
Zestaw naczyń-dobierany - paterka z dwoma uchwytami: szkło kryształowe; 2 x 24 x 12 cm;
- patera ze szlifowanym kołnierzem: szkło kryształowe; 2 x 29,5 x 29,5 cm;

623
Zestaw 5 półmisków w kształcie ryb szkło bezbarwne; od 2 x 16,5 x 12 cm do 4 x 39 x 30,5 cm;
oznaczenie w masie: arcoroc / france;

624
Bola do ponczu oraz 4 kubki szkło oliwkowe barwione w masie, farba emaliowa, złocenie; bola z pokrywą: 38 x 20 x 20 cm; kubki: 10 x 6,5 x 6,5 cm;
koniec XIX, pocz. XX w.

625
Pojemnik na kandyzowane owoce szkło bezbarwne, matowione, farba emaliowa, złocenie; 16,5 x 14 x 14 cm;
koniec XIX, pocz. XX w.

626
Kufel z przykrywką szkło rubinowe, bezbarwne, farba emaliowa naszkliwna; 19,5 x 14 x 10 cm;
Czechy?, koniec XIX w;

627
Szklanica w typie biedermeier szkło bezbarwne, powlekane, farby naszkliwne, złocenie; 13,5 x 9 x 9 cm;
Śląsk, pocz. XX w.;