Nr katalogowy: 318

Izabela DRZEWIECKA (ur. 1966)

Nr katalogowy: 318

Magiczny kwiat szczęścia, 2020

akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie; na odwrocie przyklejony certyfikat autentyczności;