Nr katalogowy: 339

Jan Jaromir ALEKSIUN (ur. 1940)

Nr katalogowy: 339

Kalendarz roku obfitości

olej, płótno naklejone na płytę; 89,5 x 52 cm;
sygn. i opisany u dołu: kalendarz roku obfitości (strona trzecia) / J.J.Aleksiun;