Zbigniew PRONASZKO (1885 - 1958)

226
Autoportret olej, płótno, 82,5 x 62 cm; sygn. l. g: Z. PRONASZKO
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900 - 1963)

227
Autoportret olej, płyta, 50 x 41 cm; sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz;
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Zofia RUDZKA (1894 - 1976)

228
W oknie olej, tektura, 71 x 50 cm; sygn. l. d.: ZRudzka;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Bronisława RYCHTER JANOWSKA (1868-1953)

229
Drzwi do ogrodu olej, tektura, 24 x 18,5 cm; sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Stefan ROSTWOROWSKI (ur. 1921)

230
Kwiaty olej, płótno, 35 x 50,5 cm; sygn. p. d.: Stefan Rostworowski
Cena wywoławcza. 3 600 zł

231
Z wizytą olej, tektura, 26 x 21 cm; sygn. p. d.: S. E.;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

232
Katedra olej, tektura, 55,5 x 46 cm; sygn. p. d.: W de Terlikowski 1947 (końcówką pędzla w masie)
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Rajmund KANELBA (1897 - 1960)

233
Dziewczynka w zielonym kapelusiku olej, płótno naklejone na płytę, 49,6 x 40 cm; sygn. p. d.: Kanelba
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Zygmunt MENKES (1892 - 1986)

234
Dziewczyna ze słonecznikami olej, płótno, 42 x 24 cm; sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Józef PANKIEWICZ (1866 - 1940)

235
Martwa natura z rybami olej, tektura, 31,5 x 45,5 cm; sygn. l. d.: Pankiewicz
Cena wywoławcza. 50 000 zł

236
Zestaw miniatur portretowych 7 sztuk: 2 portrety kobiece i 5 męskich
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Karol PIĄTKIEWICZ (1899 - ?)

237
Młoda dziewczyna i młodzieniec (autoportret ?) - para portretów; olej, tektura, 41 x 28 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865 - 1944)

238
Portret ojca artysty olej, tektura, 32,4 x 27 cm (w świetle oprawy); sygn. l.g.: A.A.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Józef KRZESZ-MĘCINA (1860 - 1934)

239
Kasztanowe włosy olej, tektura, 38 x 30 cm; sygn. l. d.: J. Męcina Krzesz
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Edward OKUŃ (1872 - 1945)

240
Górski staw olej, płótno, 71 x 52 cm; sygn. p. d.: EOKUŃ
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Władysław WANKIE (1860 - 1925)

241
Dzika kaczka olej, płótno, naklejone na tekturę, 50 x 42 cm; sygn. p. d.: Władysław Wankie
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852 - 1916)

242
Koń, 1890 olej, płótno dublowane, 60 x 24 cm; sygn. p. d.: T. Ajdukiewicz / 1890
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)

243
Sanna w Krakowskiem olej, płótno, 45 x 94 cm; sygn. l. d.: A.Setkowicz
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Ludwik GĘDŁEK (1847 - 1904)

244
Wesoła sanna olej, płótno, 37 x 58 cm; sygn. l. d.: L. Gędłek. Wien
Cena wywoławcza. 52 000 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

245
Kalwaria Zebrzydowska olej, płótno, 35 x 51 cm; sygn. l.d.: WW
Cena wywoławcza. 27 500 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

246
Demeter olej, płótno, 71,5 x 49 cm; sygn. l.d.: WW
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

247
Dzieci olej, tektura, 16 x 35 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman / 1924
Cena wywoławcza. 41 000 zł

248
Autoportret olej, tektura, 47 x 50 cm; sygn. l. d.: Wlastimil Hofman / 1947
Cena wywoławcza. 20 000 zł

249
Odyseusz w kirkejskiej siedzibie olej, tektura, 26 x 39 cm; sygn. l. g.: Praga 1916 / Vlastimil Hofmann
Cena wywoławcza. 43 000 zł

250
Powrót olej, tektura, 38 x 46,5 cm; sygn. p. d.: Wlastimil Hofman / Szklarska Poręba 1947
Cena wywoławcza. 19 000 zł

251
Melancholia olej, tektura, 37,5 x 49,5 cm; sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

252
Autoportret, 1915 olej, płyta, 46 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: Jacek Malczewski / Wiedeń
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

253
Patrol olej, płótno, 77 x 98 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1937
Cena wywoławcza. 46 000 zł

Władysław PODKOWIŃSKI (1866 - 1985)

254
Huzar na koniu olej, tektura, 45 x 36 cm; sygn. p. d.: PODKOWIŃSKI / Varsovie
Cena wywoławcza. 48 000 zł

Józef BRANDT (1841- 1915)

255
Spacer konno - Portret konny Zbigniewa (Leona Dominika) Horodyńskiego, ok. 1890; olej, płótno, 72 x 62 cm; sygn. p. d.: Józef Brandt/ z Warszawy/ Orońsko
Cena wywoławcza. 330 000 zł

Malarz nieokreślony, pocz. XVII w.

256
Salome ofiarująca głowę Jana Chrzciciela olej, deska, 30 x 48 cm
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Malarz nieokreślony, polski, XIX/XX

257
Wyjazd na polowanie wg Józef BRANDT; olej, deska, 31,5 x 54 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony, pocz. XIX w.

258
Ostatnia Wieczerza olej, blacha, 45 x 64,5 cm
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852 - 1916) - ?

259
Portret hrabianki z mopsem olej, płótno dublowane, 80 x 160 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Adolf STADEMANN (1824-1895)

260
Zachód słońca zimą olej, deska, 26,2 x 35,5 cm; sygn. p.d.: A. Stademann
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Joaquín Dominguez BÉCQUER (1817-1879)

261
Pejzaż górski olej, płótno, 54 x 64 cm; sygn. p. d.: JDB (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Thomas WIJCK (ok. 1616 - 1677)

262
Scena w porcie olej, płótno dublowane; 82,5 x 107 cm; sygn. l. d.: T Wijck
Cena wywoławcza. 340 000 zł

ROSŁAN (?)

401
Bażant brąz patynowany, wys. 20 cm, dł. 50 cm. sygn. na : MODELOWAŁ ROSŁAN.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Charles VALTON (1851-1918)

402
Pies myśliwski brąz patynowany, wys. 20 cm., dł. 30 cm. sygn. na boku podstawy: C. VALTON
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Charles CUMBERWORTH (1811-1852)

403
Dziewczyna z gniazdkiem mosiądz srebrzony (srebrzenie częściowo zatarte), wys. 31 cm. sygn. na krawędzi podstawy: Cumberworth
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Hans ARNOLDT (1860-1913)

404
Diana na łowach brąz patynowany, wys. 36 cm. Na podstawie sygn.: H. ARNOLDT
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Stanisław SZUKALSKI (1893-1987)

405
Medal zawodów Gordon Bennetta tombak bity, patynowany, średn. 5,3 cm. w otoku biegnący napis: GORDON BENNETT i data: 1936.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stanisław CZARNOWSKI (1872-1919)

406
Siłacz brąz patynowany i lakierowany, wys. 53 cm; sygn. na podstawie: St. Czarnowski
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Gustavo OBIOLS DELGADO (ur. 1858 ?)

407
Andromeda biały marmur i złocony stop metali, wys. 25 cm, szer 20 cm. sygn. na skale: G. Obiols
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Alfonse MAUQUOY (1880-1954)

408
Dwie kobiety Brąz patynowany, wys. 41 cm, szer. 90 cm. Sygn. na podstawie: Alf. MAUQUOY
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Victor Heinrich SEIFERT (1870-1953)

409
Pijąca wodę brąz (patynowany w partii włosów), wys. 46 cm; sygn. na kolistej podstawie: Prof. V. Seifert.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

POLTER (?)

410
Odpoczywająca chłopka, pocz. XX w. alabaster, wys. 15 cm. Na plecach wyryta sygn.: Polter
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jindrich HAVLICEK (ur. 1882 - ?)

411
Leżąca kobieta terakota, wys. 25 cm. szer. podstawy 50 cm. sygn. na boku podstawy: Havlicek, na spodzie monogram: JH.
Cena wywoławcza. 5 700 zł