Nr katalogowy: 247

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 247

Dzieci

olej, tektura, 16 x 35 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman / 1924