821
Szafa kredensowa w stylu barokowym Europa Zachodnia - Francja (?), 2 poł. XIX w. (z elementami mebla z XVII w.)
Cena wywoławcza. 13 000 zł

822
Komoda neorokokowa Konstrukcja - dębina; fornir - orzech; żyłka - brzoza; okucia - mosiądz; 81,7 x 60 x 44,7 cm; Polska, poł. XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

823
Komoda klasycystyczna Konstrukcja i fornir - mahoń; blat marmur czarny z białymi żyłkami; Europa Zachodnia, Francja ?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

824
Komoda w stylu rokokowym Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; intarsje - śliwka; okucia - stal; 86 x 111 x 67 cm Europa Środkowa, Niemcy?, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

825
Kanapa w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 107,5 x 198 x 73,5 cm Polska, ok. 1860.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

826
Sekretera w stylu klasycystycznym Polska południowo - wschodnia (?), 4 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

827
Sekretera w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna, dębina, jesion; fornir - mahoń, czeczota orzechowa; 225 x 129,8 x 64,4 cm; Europa Środkowa, Polska (?); 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 30 000 zł