Nr katalogowy: 238

Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865 - 1944)

Nr katalogowy: 238

Portret ojca artysty

olej, tektura, 32,4 x 27 cm (w świetle oprawy); sygn. l.g.: A.A.