Nr katalogowy: 229

Bronisława RYCHTER JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 229

Drzwi do ogrodu

olej, tektura, 24 x 18,5 cm; sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA