Nr katalogowy: 232

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

Nr katalogowy: 232

Katedra

olej, tektura, 55,5 x 46 cm; sygn. p. d.: W de Terlikowski 1947 (końcówką pędzla w masie)