Nr katalogowy: 233

Rajmund KANELBA (1897 - 1960)

Nr katalogowy: 233

Dziewczynka w zielonym kapelusiku

olej, płótno naklejone na płytę, 49,6 x 40 cm; sygn. p. d.: Kanelba