705
Zegarek gabinetowy, na biurko mosiądz giloszowany, złocony, srebrzony, emaliowany; Meksyk? Firma „La Esmeralda”? Lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

706
Tkanina dekoracyjna (lambrekin?) tiul, nici kordonkowe jedwabne, nici metalowe, koraliki metalowe i szklane; dł. ca 154 cm, szer.ca 72 cm; Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

707
Zegar kominkowy z parą puttów - alegorią plonów; marmur, brąz złocony i patynowany, mosiądz, szkło, emalia, stal; Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 11 500 zł

708
Zegar ścienny ramowy drewno owocowe, mahoń, alabaster, mosiądz, emalia, macica perłowa, szkło; Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

709
Zegar kominkowy ze sceną myśliwską marblit, brąz złocony i patynowany, mosiądz, szkło; Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

710
Zegar z postacią antycznego wojownika brąz złocony; wys. 61 cm, szer. 40 cm, głęb. 17 cm; Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 22 800 zł

711
Jatagan turecki Półwysep Bałkański, Bośnia, Hercegowina. III ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

712
Kordzik oficera Marynarki Wojennej Królestwa Jugosławii. Niemcy, Solingen, Jugosławia, Belgrad. lata 1929 - 1944.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

713
Sztucer kapiszonowy, tarczowy (?) Europa środkowa, Niemcy, Austria, Czechy. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

714
Pałasz oficera Regimentu Jazdy Gwardii armii saskiej wz. 1881. Niemcy, Solingen, firma WEYERSBERGER / KIRSCHBAUM und Cie
Cena wywoławcza. 7 000 zł

715
Ikona „Matka Boska Kazańska” tempera na desce, złoto płatkowe; wys. 35,5 cm, szer. 29,5 cm, głęb. 5 cm; Rosja, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

716
Ikona -„Zmartwychwstanie” tempera na desce; 44 x 35,5 cm; Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

717
Ikona -„Chrystus Pantokrator” tempera na desce, 31,5 x 25,5 cm; Rosja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

718
Ikona - Wjazd do Jerozolimy” i „Zwiastowanie"; tempera na desce; 38 x 61 cm; Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 8 900 zł

719
Ikona - „ Mandylion” tempera na desce, obudowa z drewna czernionego, szkło, 79 x 70 x 12 cm; Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 15 500 zł

720
Trzy zeszyty z katalogiem znaczków pocztowych „Solidarności”; Polska, 1987/1988.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

721
Zestaw wizytówek bilety wizytowe 4 artystów z kręgu krakowskiego Kraków , lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

722
Zbiór wierszy i 4 fotografie Kraków, lata 1910- 1917.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

723
Kolekcja znaczków, kopert i kart okolicznościowych „SOLIDARNOŚCI”
Cena wywoławcza. 58 000 zł

724
Żyrandol elektryczny, 11-świecowy, w manierze II Cesarstwa; blacha mosiężna brązowiona, stop metali; Europa Zachodnia, Niemcy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

725
Żyrandol 3-ramienny, elektryczny metal brązowiony, złocony; szkło; wys. ca 60 cm, szer. ca 50 cm; Polska? 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

726
Toaletka z uchylnym lustrem, w stylu Ludwika Filipa; konstrukcja sosnowa, okleiny mahoniowe, tafla lustrzana; wys. 76 cm, Polska?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

727
Polifon z sześcioma melodiami Szwajcaria, po 1890
Cena wywoławcza. 19 000 zł

728
Para konsol neorokokowych Europa Środkowo-wschodnia; 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

729
Parawan art deco drewno, malatura, fornir pokryty laką; Europa Zachodnia, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

730
Piec żeliwny żeliwo, emalia, ślady złocenia na zwieńczeniu i maszkaronie; Niemcy? pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

731
Pojemnik na węgiel do pieca żeliwo, emalia; Śląsk, Gliwice? XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

732
Parawan dalekowschodni Drewno egzotyczne rozpierzchłonaczyniowe (palisandrowiec?); Daleki Wschód, Chiny (?), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

801
Stolik w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech; 61 x 59 x 47 cm; Polska ok. 1930-35
Cena wywoławcza. 1 400 zł

802
Szafka pomocnicza w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech barwiony na mahoń; 90,8 x 74,3 x 40 cm; Polska, Łódź, 1934.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

803
Kwietnik w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka sosnowa, fornir - orzech; 85 x 86 x 33 cm Polska (?), 1920-1930
Cena wywoławcza. 1 400 zł

804
Stół w stylu art deco Fornir - palisander; 131 x 74 x 91 cm; Europa zachodnia, 1920-1930
Cena wywoławcza. 10 000 zł

805
Stolik do gry w szachy oraz dwa krzesła w stylu art deco; Konstrukcja - dębina; fornir - orzech (zachowany na krzesłach); Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 7 500 zł

806
Zestaw mebli do jadalni w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech; Polska ok. 1930-35
Cena wywoławcza. 8 000 zł

807
Toaletka w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech; Polska ok. 1930-35
Cena wywoławcza. 2 500 zł

808
Sekretarzyk wraz krzesłem w stylu neorokokowym; Materiał - orzech, czeczota jaworowa; Europa Środkowa, Polska?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

809
Szafka pomocnicza, tzw. bieliźniarka w stylu neorokokowym; Materiał - orzech, czeczota jaworowa; Europa Środkowa, Polska ?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

810
Sekretarzyk klasycystyczny w stylu Jacob Konstrukcja - sosna, jawor; fornir - mahoń; okucia - blacha mosiężna; Europa środkowo-wschodnia, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

811
Stolik pomocniczy w stylu neorokokowym Konstrukcja - dębina, sosna; fornir - palisander, brzoza; Europa Zachodnia, Francja, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

812
Stolik w typie biedermeier Konstrukcja - sosna; fornir - czeczota brzozowa; 74 x 68,2 x 68 cm; Polska, ok. 1920
Cena wywoławcza. 3 500 zł

813
Kredens eklektyczny Konstrukcja - sosna, orzech; fornir - orzech; 147 x 242 x 72 cm; Europa Środkowa, Polska?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

814
Komoda - sekretarzyk w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 100 x 111 x 55 cm Europa Środkowa, Niemcy (?), ok. 1830
Cena wywoławcza. 8 500 zł

815
Komoda w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 88,5 x 91 x 47 cm Europa Środkowa, Polska ?, ok. 1850
Cena wywoławcza. 4 000 zł

816
Para foteli neorokokowych Orzech; 100,2 x 68 x 55 cm Europa Środkowa, Polska?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

817
Serwantka w stylu rokokowym Konstrukcja - dębina; fornir - orzech; Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

818
Szafa w stylu klasycystycznym Konstrukcja - sosna; 201,5 x 156,2 x 54 cm; Europa Środkowa, Niemcy Południowe (?), 4 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

819
Skrzynia klasycyzująca Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; intarsje - mahoń, brzoza podpalana; Polska północna, XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

820
Kufer barokowy Konstrukcja - dębina; okucia - stal; 82 x 125 x 65,5 cm Europa Środkowa, Polska (?); ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł