Nr katalogowy: 1403

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 1403

Kompozycja z Papier-mâché 1962

collage, papier; 42 x 30 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 62