Nr katalogowy: 1305

Jan NOWAK (ur. 1939)

Nr katalogowy: 1305

Katowice VII

akwaforta, akwatinta, papier, 24,7 x 32,3 cm (odcisk płyty), 27,9 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Nowak 1984 (ołówkiem)