Nr katalogowy: 1404

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 1404

Kompozycja czarna, 1964

collage, papier; 26,5 x 25,5 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 64