Nr katalogowy: 1402

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 1402

Kompozycja z tkaniną, 1963

collage, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 63