Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

101
Czarna dziura dla J.G., 1990 cynkografia, papier, 45 x 32,5 cm; sygn. i opisana u dołu
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Stanisław DAWSKI (1905 - 1990)

102
Kompozycja muzyczna I, 1957 linoryt, papier, 65 x 48 cm; sygn. p. d.: Dawski 57 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stanisław SUBERLAK (1928 - 1994)

103
Kobziarze, 1968 linoryt, papier naklejony na tekturę, 66 x 80 cm; sygn. p. d: St. Suberlak 1968 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

104
Z cyklu folwark zwierzźcy, 1974 litografia barwna, papier, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: Lebenstein 74; l. d.: PA
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

105
Salome, 1974 litografia, papier, 76 x 53 (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Andrzej LACHOWICZ (ur. 1939)

106
Energia upadku IV serigrafia, papier, 75 x 54,3 cm; opisana u dołu
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Andrzej LACHOWICZ (ur. 1939)

107
Znak metafizyczny II, 1998 serigrafia papier, 63,5 x 41 cm; opisana u dołu
Cena wywoławcza. 650 zł

Michał MISIAK (ur. 1973)

108
Bez tytułu piórko, tusz, papier, 49 x 35 cm (format papieru), sygn. i dat. p.d.: MICHAŁ MISIAK 2009 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

109
Zapisy, 2006 serigrafia, papier, 69,5 x 100 cm; sygn. i opisana u dołu: Zapisy 34/60 Jan Tarasin 06
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

110
Wiejskie podwórko, 1976 serigrafia, papier, 48,4 x 67 cm; opisana u dołu
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894 - 1990)

111
Akt potrójny kredka, brystol, 30,5 x 20,5 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

112
Akt ołówek, papier, 43 x 33,5 cm ( w świetle oprawy); sygn. u dołu: monogram artysty
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

113
Akt, 2006 technika mieszana, papier, 48 x 33 cm; sygn. p. d.: TK (monogram wiązany) / MMVI
Cena wywoławcza. 950 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)

114
Stworzenie technika własna, papier, 20,5 x 38 cm; sygn. p. d.: F.B S. / 1694 / P
Cena wywoławcza. 3 000 zł

115
Kompozycja serigrafia, papier, 29 x 41 cm (odcisk); sygn. u dołu: 17 SFB (monogram artysty) 03
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Zbigniew WARPECHOWSKI (ur. 1938)

116
1 ołówek, pastel, papier, 27 x 20,3 cm; sygn. p. d.: Zby / War (ołówkiem, w okręgu);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

301
Kompozycja akwarela, papier, 19,5 x 19,5 cm; sygn. l.d.: Dominik
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

302
Bez tytułu akwarela, papier, 20 x 20 cm; sygn. p. d.: S Gierowski
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

303
Kompozycja, 2003/2004 akwarela, złota folia, papier, 24,5 x 24,5 cm sygn. p.d.: Henryk Waniek / Dec 2003 / jan 2004
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Lech KUNKA (1920 - 1978)

304
Spotkanie festiwalowe olej, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

305
Egzotyczne ptaki, 2001 olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. i dat. l. d.: Eugeniusz / Gerlach / 2001
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Lutka PINK (1906 - 1998)

306
Bez tytułu, 1960 olej, płótno, 59,5 x 81 cm; sygn. p. d.: LUTKA PINK
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Bronisław SCHLABS (ur. 1920)

307
Bez tytułu, 1989 technika własna, płótno 60 x 60 cm; na odwrocie autorska nalepka z opisem dzieła
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jacek MALICKI (ur. 1946)

308
Dwa kwadraty (dwoje), 1984 olej, płótno, 59,5 x 59,5 cm sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marcin MACIEJOWSKI (ur. 1974)

309
Bez tytułu olej, płótno, 110 x 128 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912 - 2007)

310
Jeździec tempera, papier, 36 x 28 cm (w świetle oprawy); sygn. l. g.: E. Markowski (wzdłuż krawędzi)
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925 - 1987)

311
Figura 4, 1983/1984 olej, płótno, 130 x 48 cm; sygn. p. d.: W. Popielarczyk 84
Cena wywoławcza. 6 500 zł

312
Skóra, 1978 olej, płótno, 92 x 73 cm; sygn. l. śr.: F.B.S. / 16 78
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Janusz ORBITOWSKI (ur. 1940)

313
11/96, 1996 relief, akryl, płyta pilśniowa, 40 x 30,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Magdalena WIĘCEK (ur. 1924)

314
Bez tytułu, 1986 technika własna, spray, szablon, 56 x 72 cm; sygn. p. d: M. Więcek 86. NM
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Mieczysław JANIKOWSKI (1912 - 1968)

315
Bez tytułu, 1961 olej, płótno, 59 x 73 cm; sygn. na odwrocie: Janikowski
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Wojciech FANGOR (ur. 1922)

316
N. 20, 1964, N. 16, 1963, N. 23, 1963 olej, płótno, 100 x 100 cm; na odwrociu napisy: Grabowski Gallery
Cena wywoławcza. 650 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

317
LXXIV Autostrada, 1987 olej, płótno, 92 x 73 cm; na blejtramie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Kajetan SOSNOWSKI (1913 - 1987)

318
D12/87, 1959 olej, płótno, 99 x 80 cm; sygn. p. d.: Kajetan 59
Cena wywoławcza. 63 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913 - 2004)

319
Umarli, 1986 technika mieszana, tempera, olej, werniks woskowo-terpentynowy, 20,5 x 30 cm
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

320
Bez tytułu technika mieszana, tusz, gwasz, collage, papier, 40,5 x 29 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)

321
L'emballage, 1965 technika własna, płótno, 90 x 117 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 250 000 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)

322
Exelencja, 1981 olej, płótno, 50 x 40 cm; sygn. i dat. na odwrocie: t. Brzozowski. / 1981
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

323
Cerkiewki, 1964 olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn. na odwrocie: Nowosielski; napis: R.8.
Cena wywoławcza. 140 000 zł

Urszula BROLL (ur. 1930)

324
Para postaci gwasz, akwarela, tusz, papier, 28 x 30 cm; sygn. p. d.: U. Broll
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jacek SIENICKI (1928 - 2000)

325
Wnętrze, 1999 gwasz, tusz, pastel, papier, 26,5 x 19 cm; sygn. i dat. l. g.: J. Sienicki / 99
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

326
Pejzaż, 2004 olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. l. d.: Dominik;
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

327
Majakowski, 1950 na odwrocie: Koszykarki olej, płótno, 130 x 97 cm
Cena wywoławcza. 500 000 zł

Józef ŁUKOMSKI (1920 - 1996)

328
Kompozycja brązowa technika własna, sklejka, 90 x 50 cm; sygn. l. g.: Józef Łukomski
Cena wywoławcza. 15 000 zł

329
Abstrakcja olej, papier brązowy, 74 x 52 cm; sygn. na odwrocie: St. Dawski (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

330
Figura nr 187, 1963 olej, płótno, 100 x 65 cm; sygn. l. d.: LEBENSTEIN;
Cena wywoławcza. 140 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

331
Kompozycja olej, płótno, 74 x 55 cm; sygn. na blejtramie: Juliusz NARZYŃSKI
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Jacek MAŚLANKIEWICZ (ur. 1955)

332
Barcelona - Ritorno olej, płyta pilśniowa, 100 x 70 cm; sygn. p.d.: JMaślankiewicz;
Cena wywoławcza. 5 000 zł